Petr Hess

osobní kouč, zakladatel THG

Zajímám se o výkonnost těla ve všech směrech - rychlost, síla i dynamika. To pro lepší výsledky propojuji s méně obvyklými metodami, které jsou mnoha lidmi velmi podceňované, jako je dýchání, meditace, vliv světla, grounding a další tzv. "biohacky". Samozřejmě s tím se také pojí správná strava a suplementace. Svým klientům poskytuji analýzu těla, tréninkové plány na míru a kontroluji jejich pravidelný pokrok. 

Už 10 let se věnuji přeměně své postavy a zdravému životnímu stylu. Začalo to jako hobby, veškeré získané informace a rady jsem sám na sobě testoval a systémem pokus-omyl jsem se vyprofiloval k dnešní podobě.
Začal jsem dál rozšiřovat svoje obzory na Performance univerzitě a nakonec to přerostlo až v moji práci. Neustále se vzdělávám v oboru a za poslední roky jsem absolvoval několik intenzivních tréninkových kurzů ve STACA Elite Institute a také v Neuro Training Institute. 
Rád se podělím o moje zkušenosti s Vámi. 

Eva Hejdušková

osobní koučkaV gymu mě již druhým rokem můžete vídat za barem, kde Vám úsměvem a proteinovým nápojem zpříjemním zážitek ze zvedání os.  
Zdravému životnímu stylu se věnuji téměř 5 let a závodně se druhým rokem věnuji kategorii bikini fitness, kdy pro mě moje první soutěžní sezóna v roce 2021 byla vcelku úspěšná.

Studuji kriminalistiku a v neposlední řadě stále pracuji na mých zkušenostech a znalostech v oblasti fitness, takže mě snad brzy budete také vídat jako trenérku.Martin Neudek

osobní koučJiž od dětství se věnuji všem možným sportům sahajícím od atletiky, cyklistiky, stolního tenisu a zimních sportů až k nejrůznějším adrenalinovým aktivitám.

Koncem základní školy jsem se začal věnovat posilování cíleně a
v průběhu středoškolského studia se můj zájem o fungování lidského těla ještě prohloubil. Tato zvídavost mě postupem času přivedla k rozhodnutí se tomuto směru věnovat plnohodnotně. Začínal jsem studiem masérství a jeho různých variant, na což jsem zanedlouho navázal kurzem trenéra.

Tyto studijní aktivity otevřely nové obzory kam se posouvat a odhalily mnohé metody biohackingu, které zkoumám a uplatňuji jak na sobě, tak na klientech. Dnes je mým potěšením pracovat s Vámi jak na zdravém a funkčním těle, tak na vysněné postavě do plavek. 

Zdenča Štraserová

osobní kouč


Cvičení a sport mě provází od malička. Vyzkoušela jsem nespočet možných sportů (judo, jiu-jitsu, běh, cyklo, kruhové tréninky, TRX, volejbal, jezdectví...). Až přišlo období, kdy jsem se zaměřila hlavně na cvičení s vlastní vahou těla, kde jsem zjistila, že je potřeba více zamakat na středu těla, zařadila jsem jógu, naučila se správně dýchat a pracovat s vlastní vahou těla (armbalance, handstands, kalistenika).

Silovému tréninku jsem propadla s "těhotenskou" přestávkou před pěti lety a čím více se tomu věnuji, tím více zjišťuji, že tenhle sport je pro mě ten pravý. Vzdělávání v tomhle směru mě neskutečně baví, proto jsem si udělala trenérský kurz a rozhodla se své zkušenosti předat dál a věnovat se lidem, kteří chtějí na sobě zapracovat, zpevnit a vytvarovat postavu, naučit se pracovat se svým tělem, zapojit u cvičení střed těla a samozřejmě zlepšit svůj životní styl a najít si ve cvičení oblibu. Moje cesta tímto zdaleka nekončí, do budoucna se chci nadále v tomto směru vzdělávat, mám spoustu plánů a cílů a bude mi potěšením být součástí i Vaší cesty za svým lepším "já".


Eva Niemetzová

vedoucí gymuSportu se věnuji od svého ranného věku. Hrál jsem fotbal od 5 let a poté se k tomu přidal tenis, u kterého jsem zůstal a hrál ho 15 let závodně. Sbíral jsem zkušenosti jak pracovat se svým tělem, a protože jsem měl spoustu zranění, vyhledával jsem odbornou pomoc skrze fyzioterapeuty, maséry a tenisové trenéry.

Začal jsem cvičit se svoji vlastní váhou a postupnými krůčky se dával dohromady. Ve svých 20 letech jsem našel lásku k posilovně a začal cvičit s činkami. To mi zůstalo do dnes a v roce 2021 jsem si udělal trenérský kurz na silovo-kondičního trenéra. Tím to ale neskončilo, naopak začalo. Pokračuji dál ve studiu a zajímám se o celkový životní styl, o práci s dechem a o spánek. 

Pokud chcete zredukovat tuk, nabrat svaly, zlepšit fyzičku, nebo se jen cítit lépe ve svém těle, bude mi potěšením Vám předat mé osobní zkušenosti.

Tomáš Brůha

masér, osobní kouč

Jsem Zdenča, maminka dvou dětí, která se nevzdává! Polovinu života jsem bojovala s několika kily navíc a vyzkoušela jsem si několik dietních pokusů, které nevedly dále než ke krátkodobému "štěstí". 

Postupem času jsem změnila svůj pohled na vše a hledala udržitelnou rovnováhu. Našla jsem se v běhu a intervalových workoutech, to mne dovedlo až sem do THG, které mi postupem času začalo měnit život. Zjistila jsem že THG je místo, kde se opravdu začnete cítit sami sebou, bez jakýchkoliv přetvářek. 

V listopadu 2023 jsem si udělala trenérský kurz a tímto má cesta teprve začíná. Práci trenéra beru jako poslání, jelikož mi dává možnost pomoci Vám, kteří bojujete se stejným problémem jako já kdysi. I vy můžete změnit svůj život a ze své zkušenosti vím, že i sebedelší běh má cíl, ať už si vyberete půlmaraton nebo změnu velikosti kalhot z čísla 40 na 34, stačí se nevzdat.