Petr Hess

osobní kouč, zakladatel THG

Zajímám se o výkonnost těla ve všech směrech - rychlost, síla i dynamika. To pro lepší výsledky propojuji s méně obvyklými metodami, které jsou mnoha lidmi velmi podceňované, jako je dýchání, meditace, vliv světla, grounding a další tzv. "biohacky". Samozřejmě s tím se také pojí správná strava a suplementace. Svým klientům poskytuji analýzu těla, tréninkové plány na míru a kontroluji jejich pravidelný progres. 

Už je to 7 let co se věnuji přeměně své postavy a zdravému životnímu stylu. Začalo to jako hobby, veškeré získané informace a rady jsem sám na sobě testoval a systémem pokus-omyl jsem se vyprofiloval k dnešní podobě.
Začal jsem dál rozšiřovat svoje obzory na Performance univerzitě a nakonec to přerostlo až v moji práci.
Rád se podělím o moje zkušenosti s Vámi. Eva Hejdušková

osobní koučka


V gymu mě již druhým rokem můžete vídat za barem, kde Vám úsměvem a proteinovým nápojem zpříjemním zážitek ze zvedání os.  
Zdravému životnímu stylu se věnuji téměř 5 let a závodně se druhým rokem věnuji kategorii bikini fitness, kdy pro mě moje první soutěžní sezóna v roce 2021 byla vcelku úspěšná.

Studuji kriminalistiku a v neposlední řadě stále pracuji na mých zkušenostech a znalostech v oblasti fitness, takže mě snad brzy budete také vídat jako trenérku.

Cvičení a sport mě provází od malička. Vyzkoušela jsem nespočet možných sportů (judo, jiu-jitsu, běh, cyklo, kruhové tréninky, TRX, volejbal, jezdectví...). Až přišlo období, kdy jsem se zaměřila hlavně na cvičení s vlastní vahou těla, kde jsem zjistila, že je potřeba více zamakat na středu těla, zařadila jsem jógu, naučila se správně dýchat a pracovat s vlastní vahou těla (armbalance, handstands, kalistenika).

Silovému tréninku jsem propadla s "těhotenskou" přestávkou před pěti lety a čím více se tomu věnuji, tím více zjišťuji, že tenhle sport je pro mě ten pravý. Vzdělávání v tomhle směru mě neskutečně baví, proto jsem si udělala trenérský kurz a rozhodla se své zkušenosti předat dál a věnovat se lidem, kteří chtějí na sobě zapracovat, zpevnit a vytvarovat postavu, naučit se pracovat se svým tělem, zapojit u cvičení střed těla a samozřejmě zlepšit svůj životní styl a najít si ve cvičení oblibu. Moje cesta tímto zdaleka nekončí, do budoucna se chci nadále v tomto směru vzdělávat, mám spoustu plánů a cílů a bude mi potěšením být součástí i Vaší cesty za svým lepším "já".
Eva Niemetzová

vedoucí gymu