"S Péťou v Train Hard Gymu už cvičím přes rok. Jsem ráda, že jsem se odhodlala k tomu, abych ho oslovila a rozhodla se u něj posunout zas úplně jiným směrem, než jsem byla zvyklá. Nikdy jsem odbornou pomoc nevyhledala, až s ním. Musím upřímně říct, že jsem nikdy nelitovala. Jeho přístup je naprosto profesionální a také individuální. Nejlepší na tom je, že s Péťou to není "jen" o tom trénovat fyzičku, formovat tělo, budovat svaly apod., ale také o posílení psychické stránky, která je pro všechen ten úspěch kolem tím největším základem a prioritou, bez psychické pohody není kvalitních fyzických výsledků. Otevřel mi oči v mnoha ohledech a já mu za to budu vždycky vděčná. Děkuji, Péťo!"

Majda D.

trenér: Petr Hess, spolupráce: > 1 rok

"Train Hard Gym, respektive kouče Petra, jsem vyhledal, abych posunul své sportovní výkony na další level. Na svoji silové stránce jsem pracoval sám, ale jelikož nemám tolik zkušeností vyhledal jsem odbornou pomoc. Spolupracujeme spolu zhruba půl roku a naše společná cesta započala již v rozjeté sezóně, takže jsme se do práce nemohli opřít na 100%, ale i tak se mi hned dostalo odborné péče. Letošní zimu teprve makáme na 100% a už teď můžu říci, že se cítím daleko lépe. Jednoznačně můžu Petra jako osobního kouče doporučit, líbí se mi jeho zápal a osobní přístup ke každému svěřenci."

Lukáš K.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 6+ měsíců

 "Dlouho jsem hledala nějaké fitko, ve kterém mě to bude bavit a ukáže mi tu správnou cestu ke cvičení, a když jsem objevila Train Hard Gym, hned jsem věděla, že je to to pravé. Prošla jsem si úvodními hodinami s majitelem Petrem Hessem, který mi vysvětlil, co vše je důležité kromě samotného cvičení, třeba spánková hygiena, jak má tělo správně odpočívat a fungovat. Evičku jsem náhodou objevila na Instagramu a hned jsem věděla, že chci za trenérku právě jí. Šlo mi hlavně o zpevnění těla a středu břicha, kvůli kterému mě neustále trápila bolest zad. Hned po první hodině jsem si cvičení zamilovala. Baví mě zkoumat pokroky které děláme. Nyní cvičíme již 5. měsícem a já čím dál víc miluji svoje tělo a jsem s každou hodinou víc namotivovaná a těším se na každé další pokroky. Díky Train Hard Gymu jsem objevila skvělou sortu lidí a pozitivní náladu."

Radka N.

trenér: Eva Hejdušková, spolupráce: 5+ měsíců

Už je to pár měsíců, co trénuji pod Evčou a jsem 100% spokojená! Než jsem si domluvila úvodní hodinu k osobním tréninkům, nebyla jsem úplný začátečník, ale kvůli Covidu moje odhodlání cvičit nějak opadlo, proto jsem se do toho chtěla opřít maximálně a předejít tomu, že to po druhé návštěvě vzdám. Moje představy byly všelijaké, ale realita mi trochu vyrazila dech. Musím říct, že takový přístup jsem nečekala. Úvodní hodinou se mi začaly srovnávat věci v hlavě a nasměrovat se tím směrem, kudy už jsem dávno chtěla jít. Když to shrnu, dostalo se mi spoustu užitečných a "wau" informací. Každou hodinu se mi Evča maximálně věnuje, ukazuje přesné provedení cviků, hlídá mě, abych vše prováděla správně, pokud mám otázky ohledně jídla, suplementace, nikdo mě neodbyde, ale pomůže a vysvětlí. Tohle fitko je celkově super místo, kde vypnete hlavu, pokaždé je tu strašně fajn a přátelská atmosféra. Jsem moc spokojená a lituji jen jedné věci - že jsem nezačala dřív!

Tereza Š. 

trenér: Eva Hejdušková, spolupráce: 3+ měsíce

"Bylo to dva a půl roku po druhém porodu a já byla stále rozbitá. Celkové přetěžování mě stálo několikrát vyskočené koleno, bolavé záda, lokty. S tím jsem za Petrem šla. Půl roku makám pod jeho dohledem, teď jsem silnější jak fyzicky, tak psychicky. Koleno už nevyskakuje, začínám mu zase důvěřovat. Tukové zásoby se zmenšují, svaly rostou, dokonce na svých stehnech jsem zaznamenala nové tvary, taktéž záda ukazují, že dřu. Mínus 5kg, plus hromada síly a svaly. Když jsem přiznala, že poslední rok funguju na dvou koblihách denně a s minimem spánku, začali jsme řešit i můj psychický stav, stres v mé hlavě i v těle. Spousta empatie, uzemnění, podpory, humoru a osobního přístupu mě postupně přivedlo k tomu, že mám víc energie a taky výsledků. Vděčnost a pokora. Nakopáváš mě, díky kouči!"

Adéla P.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 6+ měsíců

"S Mártym trénuji od dubna. Pro začátek jsem si dala 10 lekcí osobního koučinku, nyní mi píše tréninkový plán. Předtím jsem se věnovala hlavně běhu a různým skupinovým cvičením. Chtěla jsem docílit lepších výsledků a proto jsem se rozhodla pro osobního trenéra. S Martinem je cvičení zábava, ale samozřejmě i makačka! Cením si jeho osobního a přátelského přístupu. Kdykoliv si nevím rady, pomůže a poradí. Důležitá je také zpětná vazba, kdy po každém tréninku probereme co a jak mi šlo nebo naopak nešlo. A proč jsem si vybrala právě THG? Dala jsem hlavně na doporučení kamaráda. Potřebovala jsem poradit nejen s tréninkem, ale i přizpůsobit stravování a spánek mému pracovnímu režimu. V THG je skvělá atmosféra a je vidět, že všichni svou práci dělají naplno a s radostí! Proto...pokud i ty chceš změnu k lepšímu životnímu stylu, jdi do THG!!"

Michaela A.

trenér: Martin Neudek, spolupráce 3+ měsíce

"Za mě osobně jsem s přípravou velmi spokojený jak ze strany trenéra, tak z mého osobního pohledu. Věřím, že to bylo pro trenéra trošku jiná skladba tréninků, než je zvyklý s ostatními klienty, ale zhostil se toho výborně a nebyly tam žádné problémy. Poprvé jsem měl svého osobního trenéra na přípravu do sezóny a musím říct, že jsem se posunul fyzicky, ale také jsem se naučil spoustu nových věcí, jak pracovat se svojí hlavou a tělem, které mohu využívat v podstatě kdykoliv. Tréninky byl náročné, občas jsem si zanadával, ale věřím, že jsou na to lidi v THG zvyklí, že jim občas někdo něco řekne. :D Chtěl bych moc poděkovat za přípravu a všem doporučuji."

Nicholas K.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 10 týdnů

"Mohu říci, že jsem velmi spokojena. Přístup kouče včetně přípravy tréninku na výbornou. Samotný trénink je někdy dost náročný, ale člověka to nakopává a žene směrem dopředu, obzvlášť když na sobě výsledky pozoruje po poměrně krátké době. Petr vše vysvětlí, se vším poradí, opravdu vás hlídá při každém cviku, abyste ho prováděli správně včetně dýchání. Začala jsem pod jeho vedením cvičit proto, abych se cítila a vypadala lépe. Přeměření po cca 4 měsících mi vyrazilo dech. Přišly výsledky, kterých jsem "sama na vlastní pěst" nikdy nedosáhla. Mohu doporučit každému, kdo na sobě chce nějakým způsobem pracovat."

Monika Š.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 6 měsíců

"Na doporučení od kamarádky Evy jsem zavítala do fitka Train Hard Gym za trenérem Petrem Hessem. Nutno podotknout, že jsem musela překročit svou komfortní zónu a jít s kůží na trh. Nikdy jsem nebyla typ na cvičení a věděla jsem, že ten krok začít cvičit, nemohu udělat sama. Neříkala mi nic technika, dýchání či další spojené věci. Musím přiznat, že obava ze mě postupně opadala. Petr mne poslouchal, vysvětloval, analyzoval ....a moje nepravidelné stravování, sladké nápoje a prostě kompletně špatné návyky musely vyjít na světlo světa. Došlo i k zamyšlení, proč nemyslím stejně tak na sebe, jako na druhé. Tedy najít si čas na sebe. První lekce byla spíše o uvědomění, rovnováze, zpomalení, soustředění, nenápadných cvicích. Až jsem si říkala, sakryš vždyť jsem se ani nezapotila. Jak ráda bych se teď občas nezapotila. S Petrem jsem odcvičila jednu sérii trenérských lekcí a následně mě předal do péče Evče Hejduškové. Někdy ráda vzpomínám na nenápadné cviky s Petrem, či začátky a podezřívám Evu z toho, že jí baví mě drtit - haha. Každopádně s Evčou pokračujeme již v třetí sérii lekcí a musím říct, že se cítím čím dál tím lépe a hlavně jistěji. Někdy to má se mnou holka drobet složitější, ale trpělivostí Eva oplývá a se smíchem se stejně pokračuje dále. Celkově jsem ráda, že jsem našla odhodlání přijít a něco se sebou dělat. Pořád říkám, že vše se děje, jak má a v tu správnou chvíli. Děkuji Petře a Evčo za pomoc a hlavně podporu, protože s vámi se člověk cítí v pohodě a odhodlaně. A ač jsem první hodinu vlastně z obav chtěla odpískat, tak teď si bez cvičení ten týden nedokážu moc představit."

Kristýna U.

trenér: Petr Hess & Eva Hejdušková, spolupráce: 6+ měsíců

"K Péťovi jsem začala chodit cca před 4 měsíci na doporučení své kamarádky. Dříve jsem chodila cvičit sama, ale teď rok po porodu jsem se rozhodla že zkusím, jaké to je s trenérem. :)
A nemohla jsem zvolit lépe. Pod jeho vedením cítím, jak se má fyzička zlepšuje doslova trénink od tréninku. Při tréninku dbá vždy na správnou aktivaci svalů, což si myslím, že nebývá vždy standardem. Také jsem díky němu zjistila, jak je při tréninku důležité správné nastavení hlavy a že díky neurotréninku dokážete věci, které by vás ani nenapadly. Věřím, že naše spolupráce mě dovede k mému cíli. Děkuju ti."

Katka M.

trenér: Petr Hess & Eva Hejdušková, spolupráce: 4+ měsíce

"Bolest zad mě provázela 15 let. Už jsem si i myslela, že je to tak normální, že to k životu patří. Náhodou jsem přišla do Train Hard Gymu a poznala Petra! Mezi řečí jsem se zmínila o mém problému. Milé popovídání, rozebrání příčin, naučení nových jednoduchých (!) cviků - toho se mi dostalo. Přívětivá atmosféra ve fitku způsobila, že se sem vracím. Záda NEBOLÍ, cvičení se stává dopingem. Děkuji!!"

Veronika M.

trenér: Petr Hess & Eva Hejdušková, spolupráce: 3 měsíce

"Než jsem se rozhodla pro tenhle kurz, už jsem rok cvičila doma. Chtěla jsem mít nějakou referenci a feedback, protože sama nedokážu posoudit, jestli cvičím správně. Potěšil mě hlavně individuální přístup a podstata neurotréninku, o kterém asi hodně lidí neví, ale je to moc důležitá věc. Vnímání svého těla a pochopeni jeho fungování je nedílnou součástí zdravého životního stylu, nejenom cvičení samotné. Naučila jsem se taky důležitost dýchání při cvičení a mnoho dalších "vychytávek", které můžu uplatnit v běžném životě. Samotné cvičení pod dohledem profesionála je z mého pohledu hodně důležitá věc, pokud to člověk myslí se cvičením vážně a chce vidět výsledky. Doporučuji všem, kteří chtějí nějak začít, nemají moc zkušeností (tak jako já, byť cvičí doma), chtějí se cítit o 200% lépe, zkvalitnit si život a neví, jak a kde předně začít."

Andrea A.

trenér: Petr Hess, Eva Hejdušková, spolupráce: 3 měsíce

"U Petra jsem absolvoval program deseti osobních lekcí. Mým cílem bylo hlavně najít a odstranit případné chyby při cvičení, protože jsem vždycky cvičil hlavně podle toho, co jsem kde odkoukal. Ocenil jsem přístup, který šel do hloubky a věnoval se především naprosto základním principům. Někoho by mohlo překvapit, že první dva až tři tréninky se člověk nedotkne činky, respektive ani nedostane šanci se zapotit. Já jsem za tenhle přístup rád, protože tréninkových plánů a vzorových tréninků je plný internet, ale na vysvětlení základů správné techniky a cvičení celkově je mnohem lepší osobní kontakt. Během deseti lekcí jsme pracovali zejména na správném provedení cviků, dostal jsem tipy co přesně cvičit, jak často, jakou intenzitou a věnovali jsme se hodně i cvičení s vlastní vahou. Díky tomu se nebojím cvičit technicky náročnější cviky, ze kterých jsem měl dříve respekt, a hlavně mám pocit, že moje cvičení je teď mnohem efektivnější. Program je podle mě vhodný nejen pro začátečníky, ale pro každého, kdo se chce naučit něco nového a svůj trénink zkvalitnit a zefektivnit."

Michal K. 

trenér: Petr Hess, spolupráce: 2 měsíce

"Petr je kouč v Train Hard Gymu kam již nějaký čas chodím. Po pozorování jeho práce s ostatními svěřenci jsem se rozhodl také vyzkoušet jeho služby. Nejprve jsme měli 2 osobní tréninky, kde mi ukázal a vysvětlil jak na dřep a mrtvý tah. Docela mi překopal dosavadní názor a celkovou techniku ale k mému překvapení to bylo velice pohodlné a okamžitě jsem se v těchto cvikách začal cítit lepší a silnější. Poté jsem si od něj nechal napsat tréninkový plán zaměřený na silovo-hypertrofický trénink 4xtýdně a nestačil jsem se divit, jak mi to sedlo. Tréninky byly hodně náročné ale zvládl jsem to uregenerovat. Za měsíc a půl jsem nabral na váze 1,5kg v pěkné kvalitě. Petra jako kouče mohu jedině doporučit. Jeho individuální přístup nemá chybu."

Štěpán K.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 1 měsíc