"S Péťou v Train Hard Gymu už cvičím přes rok. Jsem ráda, že jsem se odhodlala k tomu, abych ho oslovila a rozhodla se u něj posunout zas úplně jiným směrem, než jsem byla zvyklá. Nikdy jsem odbornou pomoc nevyhledala, až s ním. Musím upřímně říct,
že jsem nikdy nelitovala. Jeho přístup je naprosto profesionální a také individuální. Nejlepší na tom je, že s Péťou to není "jen"
o tom trénovat fyzičku, formovat tělo, budovat svaly apod., ale také o posílení psychické stránky, která je pro všechen ten úspěch kolem tím největším základem a prioritou,
bez psychické pohody není kvalitních fyzických výsledků. Otevřel mi oči v mnoha ohledech a já mu za to budu vždycky vděčná. Děkuji, Péťo!"

Majda D.

trenér: Petr Hess, spolupráce: > 1 rok

"Zkusit posilovnu mě napadlo, když jsem na FB četla nabídku THG na trénování. Zlepším si svůj nevalný běh, budu mít svaly a fyzičku, to byl můj jasný záměr. První hodiny s trenérem Martinem byly náročné, ale on to se mnou nevzdal, ani přes moje občasné fňukání a odmlouvání, že to nedám. Martin mě dokázal motivovat a já po půl roce viděla výsledky. Makáme spolu dál a nakonec je pro mě posilovna sport č.1. a k běhání se vracím velmi málo. Martin je pro mě nejen můj trenér, ale po 16 měsících i kámoš. :D
Oceňuji individuální přístup a celkově výborné vedení THG včetně masérských služeb."

Ilona K.

trenér: Martin Neudek, spolupráce: > 1 rok

 "Dlouho jsem hledala nějaké fitko, ve kterém mě to bude bavit a ukáže mi tu správnou cestu ke cvičení, a když jsem objevila Train Hard Gym, hned jsem věděla, že je to to pravé. Prošla jsem si úvodními hodinami s majitelem Petrem Hessem, který mi vysvětlil, co vše je důležité kromě samotného cvičení, třeba spánková hygiena, jak má tělo správně odpočívat a fungovat. Evičku jsem náhodou objevila na Instagramu a hned jsem věděla, že chci za trenérku právě jí. Šlo mi hlavně o zpevnění těla a střed břicha, kvůli kterému mě neustále trápila bolest zad. Hned po první hodině jsem si cvičení zamilovala. Baví mě zkoumat pokroky které děláme. Nyní cvičíme již 5. měsícem a já čím dál víc miluji svoje tělo a jsem s každou hodinou víc namotivovaná a těším se na každé další pokroky. Díky Train Hard Gymu jsem objevila skvělou sortu lidí a pozitivní náladu."

Radka N.

trenér: Eva Hejdušková, spolupráce: 5+ měsíců

"V září 2022 jsem se po sérii neúspěšných pokusů
o životní změnu odhodlal kontaktovat Petra Hesse a jeho THG. Kromě chronických bolesti zad, ramen a kolen jsem se dlouhodobě necítil dobře. Začali jsme od úplných základu, už po prvních pár trénincích jsem cítil úlevu bolesti zad, kterou ani opakovaná fyzioterapie nedokázala odstranit. Koncept THG je výjimečný svým individuálním přístupem k zákazníkům. Pomůže dosáhnout změnu nejenom v těle, pomůže s jídlem, ale především i v myšlení. Chybu jsem udělal, když jsem po 10 měsících přestal. Po 3 měsících jsem se dostal do podobných stavu jako na začátku. Od té doby trénuji s Martinem. Martin má jinou dynamiku, skvěle navázal na to co jsme začali s Petrem. Dnes hodnotu toho co jsme spolu dokázali chápu a jsem vděčný za naše kamarádství. Díky THG team!"

Michal V. 

trenér: Petr Hess, Martin Neudek, spolupráce 15+ měsíců

"S Mártym trénuji od dubna. Pro začátek jsem si dala 10 lekcí osobního koučinku, nyní mi píše tréninkový plán. Předtím jsem se věnovala hlavně běhu a různým skupinovým cvičením. Chtěla jsem docílit lepších výsledků a proto jsem se rozhodla pro osobního trenéra. S Martinem je cvičení zábava, ale samozřejmě i makačka! Cením si jeho osobního a přátelského přístupu. Kdykoliv si nevím rady, pomůže a poradí. Důležitá je také zpětná vazba, kdy po každém tréninku probereme co a jak mi šlo nebo naopak nešlo. A proč jsem si vybrala právě THG? Dala jsem hlavně na doporučení kamaráda. Potřebovala jsem poradit nejen s tréninkem, ale i přizpůsobit stravování a spánek mému pracovnímu režimu. V THG je skvělá atmosféra a je vidět, že všichni svou práci dělají naplno a s radostí! Proto...pokud i ty chceš změnu k lepšímu životnímu stylu, jdi do THG!!"

Michaela A.

trenér: Martin Neudek, spolupráce 3+ měsíce

Už je to pár měsíců, co trénuji pod Evčou a jsem 100% spokojená! Než jsem si domluvila úvodní hodinu k osobním tréninkům, nebyla jsem úplný začátečník, ale kvůli Covidu moje odhodlání cvičit nějak opadlo, proto jsem se do toho chtěla opřít maximálně a předejít tomu, že to po druhé návštěvě vzdám. Moje představy byly všelijaké, ale realita mi trochu vyrazila dech. Musím říct, že takový přístup jsem nečekala. Úvodní hodinou se mi začaly srovnávat věci v hlavě a nasměrovat se tím směrem, kudy už jsem dávno chtěla jít. Když to shrnu, dostalo se mi spoustu užitečných a "wau" informací. Každou hodinu se mi Evča maximálně věnuje, ukazuje přesné provedení cviků, hlídá mě, abych vše prováděla správně, pokud mám otázky ohledně jídla, suplementace, nikdo mě neodbyde, ale pomůže a vysvětlí. Tohle fitko je celkově super místo, kde vypnete hlavu, pokaždé je tu strašně fajn a přátelská atmosféra. Jsem moc spokojená a lituji jen jedné věci - že jsem nezačala dřív!

Tereza Š. 

trenér: Eva Hejdušková, spolupráce: 3+ měsíce

"Je mi 51 let a jsem totální nesportovec. S mým zdravím mi lékaři nedoporučovali žádnou zátěž. Mám 2 umělé kyčle, pravé koleno je další kandidát na výměnu, navíc autoimunitní porucha. Po mém rozvodu jsem propadla depresím, přibrala asi 10 kg. Jeden večer po 3 skleničkách vína jsem se rozhodla! Zavolala jsem do THG, jestli je možné začít trénovat i v mém věku a s mým 'rozbitým' tělem. Petr Hess mi okamžitě vyšel vstříc a domluvili jsem si termín. Jeho přístup je motivace sama. Já, neskutečně líný člověk, jsem s ním začala spolupracovat. Nejdříve trénink 2x týdně, teď už 3x týdně, mě nabíjí životní sílou, fantastický pocit, který mám po každé hodině. Takže nejen psychika, ale i moje tělo začalo dělat změny. Po 3 měsících jsem schopná udělat dřep. Musím podotknout, že dřív jsem nemohla chodit ani do schodů jak mě koleno bolelo. Mám radost, že nemusím nosit volná trička, můj zadeček se i po 50 zpevnil, břišní svaly se rýsují. Petře, ani nevíš jak jsem ti vděčná za to, co jsi dokázal! Takže holky, jde to! A tady v THG nehraje věk roli, nemusím se stydět a mít divný pocit, že jsem stará. Celý tým absolutní špička! Takže z celého srdce díky moc! Moje motto na příští rok - crop top a úzké kalhoty."

Romča Ch.

trenér: Petr Hess, spolupráce: >3 měsíce

"Chtěl bych se podělit o svoje zkušenosti s Train Hard Gymem v Klatovech. Než jsem začal chodit do posilky, přiznávám, že jsem strávil posledních dvacet let seděním za počítačem a sport mi byl téměř cizí. Ale teď, co tam chodím už skoro rok, musím říct, že jsem nadšený. Mým trenérem je Martin a musím říct, že jsem dlouho neviděl tak nadšeného trenéra, který dokáže nejen připravit vhodný tréninkový plán a kontrolovat jeho plnění, ale také perfektně motivovat ke stálému progresu, což je to, proč do posilky přece všichni chodíme. Za necelý rok, co navštěvuji toto fitko, jsem shodil 10 kilo a rapidně zlepšil svoji kondici. Navíc, cvičení v THG mi pomáhá odreagovat se od stresu z práce a vyčistit si pořádně hlavu, což se pak i v práci pozitivně odráží. Mám rád atmosféru, kterou tam mají, a vždycky se tam cítím vítán. Je to příjemné místo, kde si člověk může dát do těla a zároveň si to pořádně užít! Takže pokud hledáte gym, kde je moderní vybavení, fajn trenéři a pohodová atmosféra, Train Hard Gym mohu jedině doporučit. Ať už jste mladí, starší, zkušení nebo úplní začátečníci, tady si přijdete na své."

Petr H.

trenér: Martin Neudek, spolupráce: skoro rok :)

"Už dlouho jsem si cvičila doma a říkala jsem si, že po takové době nevidím žádné pořádné výsledky a nedokázala jsem překročit své hranice, abych se posunula dál, cvičení jsem začínala brát jako činnost, kterou opravdu nesnáším. Proto jsem vyhledala "první pomoc" Train Hard Gym. Sice jsem trochu ze začátku bojovala sama se sebou, ale uvědomila jsem si, že to co dělám, dělám sama pro sebe. V Train Hard Gymu je super rodinné prostředí, které si myslím, že takové stydlivky jako jsem já posune dál. Zaplatila jsem si 10 tréninků, za které jsem do dnes velmi ráda. Po celých 10 tréninků mě prováděla Evička a musím říct, že jsem za ní byla moooc ráda. Její přístup, trpělivost a základ pro všechny cviky byly základem pro celé mé nadšení ze cvičení. Bylo to to, co mi pomohlo se dál posunout. Následně mi připravila parádní plán, podle kterého si teď cvičím. Myslím, že lépe už jsem si vybrat nemohla. Takže píši jedno VELKÉ DÍKY celému týmu a hlavně Evičce."

Petra U.

trenér: Eva Hejdušková, spolupráce: >1 měsíc

"Myšlenka oslovit Martina přilétla vlastně jako blesk z čistého nebe. Doma jsem se do cvičení nutila a do běhu jsem se smutně přemlouvala. Jediné, co jsem si přála, bylo být se sebou spokojená. S Marťasem se známe vlastně skoro celý život, takže byl okamžitě jasná volba. Nějak jsem vnitřně cítila, že on mi s tím pomůže. A jsem fakt moc ráda, že jsem to udělala. Chodit k němu na lekce do gymu mě neskutečně změnilo a posunulo. Jak mentálně, tak fyzicky. Naučil mě, jak pracovat se svým tělem, jak důležité je dýchání (to hlavně!!!), jak každičká část ve mně je s něčím propojená a všechna bolest má svojí příčinu. Extrémně mě upgradoval. Najednou mám větší sílu, krásně zpevněné tělíčko, rameno, které jsem dříve nemohla ani vyzdvihnout nad hlavu (aniž by nevypadlo), je najednou neskutečně silné a já makám každým tréninkem víc a víc a zvládám toho daleko víc. I si na něj někdy během dne vzpomenu, když se soustředím i třeba jen na chůzi, jak krásně to tělo pracuje, jak je zaktivované. To bych dřív vůbec ani netušila. Kondice byla hodně mizerná. Já ho vždycky peskovala a pofňukávala, že to snad nemyslí vážně, že to nedám, že mám mžitky před očima. :) Chudák byl ze mě hotovej. A teď? Po pár měsících si troufám říct, že ji s přehledem zvládám (někdy líp, někdy míň haha) a cítím se perfektně. A za to jsem mu moc vděčná. Jak se po každém tréninku a i mimo ně cítím je nejvíc. A to, jaký je člověk, to tu zmiňovat ani nemusím. Kdo si má k němu najít cestu, tak si ji najde. A jak my vždycky rádi říkáme: "Není to náhoda, že se tohle děje". Tak děkuji celému Train Hard Gymu, že tu můžu být. Je skvělý cítit se u vás takhle hezky, tak "jako doma" už jen při příchodu."

Aneta K.

trenér: Martin Neudek, spolupráce: 6+ měsíců

"Na doporučení od kamarádky Evy jsem zavítala do fitka Train Hard Gym za trenérem Petrem Hessem. Nutno podotknout, že jsem musela překročit svou komfortní zónu a jít s kůží na trh. Nikdy jsem nebyla typ na cvičení a věděla jsem, že ten krok začít cvičit, nemohu udělat sama. Neříkala mi nic technika, dýchání či další spojené věci. Musím přiznat, že obava ze mě postupně opadala. Petr mne poslouchal, vysvětloval, analyzoval ....a moje nepravidelné stravování, sladké nápoje a prostě kompletně špatné návyky musely vyjít na světlo světa. Došlo i k zamyšlení, proč nemyslím stejně tak na sebe, jako na druhé. Tedy najít si čas na sebe. První lekce byla spíše o uvědomění, rovnováze, zpomalení, soustředění, nenápadných cvicích. Až jsem si říkala, sakryš vždyť jsem se ani nezapotila. Jak ráda bych se teď občas nezapotila. S Petrem jsem odcvičila jednu sérii trenérských lekcí a následně mě předal do péče Evče Hejduškové. Někdy ráda vzpomínám na nenápadné cviky s Petrem, či začátky a podezřívám Evu z toho, že jí baví mě drtit - haha. Každopádně s Evčou pokračujeme již v třetí sérii lekcí a musím říct, že se cítím čím dál tím lépe a hlavně jistěji. Někdy to má se mnou holka drobet složitější, ale trpělivostí Eva oplývá a se smíchem se stejně pokračuje dále. Celkově jsem ráda, že jsem našla odhodlání přijít a něco se sebou dělat. Pořád říkám, že vše se děje, jak má a v tu správnou chvíli. Děkuji Petře a Evčo za pomoc a hlavně podporu, protože s vámi se člověk cítí v pohodě a odhodlaně. A ač jsem první hodinu vlastně z obav chtěla odpískat, tak teď si bez cvičení ten týden nedokážu moc představit."

Kristýna U.

trenér: Petr Hess & Eva Hejdušková, spolupráce: 6+ měsíců

"Do fitka Train Hard Gym mě poprvé vzal kamarád na Evičky sobotní kruháč. Netrvalo dlouho a domluvili jsme se na osobní spolupráci. Na úvodní hodině s Petrem a Evičkou mi bylo vysvětleno plno důležitých faktorů, které cvičení a fungování těla ovlivňují. Zároveň jsme se domluvili na tom, jakým směrem se naše spolupráce vydá a co od cvičení očekávám. První hodiny byly o technice a řešení zjištěných disbalancí vzniklých v dřívější době, ať už z důvodu těžké autonehody či bolavé kyčle. Musím říci, že během několika týdnů bolest téměř zmizela a hybnost se neskutečně zlepšila. Díky tomu jsem mohl začít s dalšími cviky a provádět je s větší zátěží. Myslím že progres od začátku do teď je značný, mimo jiné ustoupily i časté bolesti hlavy způsobené špatným držením těla. Celkově se cítím naprosto skvěle, a to jak po fyzické tak i psychické stránce. Evička je jako osobní trenér naprosto úžasná. Dokáže si připravit skvěle navazující cviky, umí vyhecovat ale zároveň být i přísná. Zajímá se
v jakém rozpoložení přicházíte na hodinu, její lekce jsou přátelské, vtipné a tvrdé zároveň. A rozhodně se při nich nedá nic "ošulit". Za sebe hodnotím 11 
z 10 a doporučuji ji každému, kdo chce se svým tělem něco začít dělat. Díky "fitku za Billou" jsem mimo obliby ke cvičení poznal i moc fajn lidi,
z nichž někteří se stali přáteli."

Ondra K.

trenér: Eva Hejdušková, spolupráce: >12 měsíců

"Bylo to dva a půl roku po druhém porodu a já byla stále rozbitá. Celkové přetěžování mě stálo několikrát vyskočené koleno, bolavé záda, lokty. S tím jsem za Petrem šla. Půl roku makám pod jeho dohledem, teď jsem silnější jak fyzicky, tak psychicky. Koleno už nevyskakuje, začínám mu zase důvěřovat. Tukové zásoby se zmenšují, svaly rostou, dokonce na svých stehnech jsem zaznamenala nové tvary, taktéž záda ukazují, že dřu. Mínus 5kg, plus hromada síly a svaly. Když jsem přiznala, že poslední rok funguju na dvou koblihách denně a s minimem spánku, začali jsme řešit i můj psychický stav, stres v mé hlavě i v těle. Spousta empatie, uzemnění, podpory, humoru a osobního přístupu mě postupně přivedlo k tomu, že mám víc energie a taky výsledků. Vděčnost a pokora. Nakopáváš mě, díky kouči!"

Adéla P.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 6+ měsíců

"Možnost začít trénovat s trenérem jsem zvažovala několik let, ale nemohla jsem najít toho správného. Jsem také trenérka, takže jsem si tréninky sestavovala sama, ale jak to tak bývá, držela jsem se ve své komfortní zóně a převážně dělala cviky a jela tréninky, které mi jdou, a kompenzační cviky a cviky na rozvoj mých slabých stránek jsem zařazovala minimálně. Když jsem poznala Péťu, věděla jsem, že jsem si našla trenéra. Péťa mi pomáhá posílit mé slabé stránky, rozvíjí ty silné a celkově zlepšuje mojí kondici a mé zdraví. Moje tělo je díky němu a jeho tréninkům mnohem funkčnější a zdravější, moje duše spokojenější a plus k tomu mi každý trénink přinese něco, co můžu využít ve své práci. Nehledě na to, že snad budu i vzpírat (což je teda vlastně zázrak). Takže díky, Péťo!"

Gábina B.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 4+ měsíců

"Mohu říci, že jsem velmi spokojena. Přístup kouče včetně přípravy tréninku na výbornou. Samotný trénink je někdy dost náročný, ale člověka to nakopává a žene směrem dopředu, obzvlášť když na sobě výsledky pozoruje po poměrně krátké době. Petr vše vysvětlí, se vším poradí, opravdu vás hlídá při každém cviku, abyste ho prováděli správně včetně dýchání. Začala jsem pod jeho vedením cvičit proto, abych se cítila a vypadala lépe. Přeměření po cca 4 měsících mi vyrazilo dech. Přišly výsledky, kterých jsem "sama na vlastní pěst" nikdy nedosáhla. Mohu doporučit každému, kdo na sobě chce nějakým způsobem pracovat."

Monika Š.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 6 měsíců

"Za mě osobně jsem s přípravou velmi spokojený jak ze strany trenéra, tak z mého osobního pohledu. Věřím, že to bylo pro trenéra trošku jiná skladba tréninků, než je zvyklý s ostatními klienty, ale zhostil se toho výborně a nebyly tam žádné problémy. Poprvé jsem měl svého osobního trenéra na přípravu do sezóny a musím říct, že jsem se posunul fyzicky, ale také jsem se naučil spoustu nových věcí, jak pracovat se svojí hlavou a tělem, které mohu využívat v podstatě kdykoliv. Tréninky byl náročné, občas jsem si zanadával, ale věřím, že jsou na to lidi v THG zvyklí, že jim občas někdo něco řekne. :D Chtěl bych moc poděkovat za přípravu a všem doporučuji."

Nicholas K.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 10 týdnů

"Ke cvičení v Train Hard Gymu mě přivedlo náhodné setkání s Petrem. Sama od sebe bych se k tomu jít si zacvičit mezi lidi ze stydlivosti neodvážila. Hned po prvním lekci s Petrem všechna nervozita opadla a já se těšila na další výzvy. Každá hodina byla originální, vždy jsem si vyzkoušela nějaký nový cvik. Přestože mě některé cviky ze začátku nešly, Petr mě vždy ochotně poradil, jak docílit správného provedení. Cvičení pod vedením zkušeného trenéra, jako je Petr bych doporučila každému, tréninky pod jeho vedením jsou super, vždy vás skvěle namotivuje a podpoří k dosažení cíle."

Terka D.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 2 měsíce

"U Petra jsem absolvoval program deseti osobních lekcí. Mým cílem bylo hlavně najít a odstranit případné chyby při cvičení, protože jsem vždycky cvičil hlavně podle toho, co jsem kde odkoukal. Ocenil jsem přístup, který šel do hloubky a věnoval se především naprosto základním principům. Někoho by mohlo překvapit, že první dva až tři tréninky se člověk nedotkne činky, respektive ani nedostane šanci se zapotit. Já jsem za tenhle přístup rád, protože tréninkových plánů a vzorových tréninků je plný internet, ale na vysvětlení základů správné techniky a cvičení celkově je mnohem lepší osobní kontakt. Během deseti lekcí jsme pracovali zejména na správném provedení cviků, dostal jsem tipy co přesně cvičit, jak často, jakou intenzitou a věnovali jsme se hodně i cvičení s vlastní vahou. Díky tomu se nebojím cvičit technicky náročnější cviky, ze kterých jsem měl dříve respekt, a hlavně mám pocit, že moje cvičení je teď mnohem efektivnější. Program je podle mě vhodný nejen pro začátečníky, ale pro každého, kdo se chce naučit něco nového a svůj trénink zkvalitnit a zefektivnit."

Michal K. 

trenér: Petr Hess, spolupráce: 2 měsíce

"K Péťovi jsem začala chodit cca před 4 měsíci na doporučení své kamarádky. Dříve jsem chodila cvičit sama, ale teď rok po porodu jsem se rozhodla že zkusím, jaké to je s trenérem. :)
A nemohla jsem zvolit lépe. Pod jeho vedením cítím, jak se má fyzička zlepšuje doslova trénink od tréninku. Při tréninku dbá vždy na správnou aktivaci svalů, což si myslím, že nebývá vždy standardem. Také jsem díky němu zjistila, jak je při tréninku důležité správné nastavení hlavy a že díky neurotréninku dokážete věci, které by vás ani nenapadly. Věřím, že naše spolupráce mě dovede k mému cíli. Děkuju ti."

Katka M.

trenér: Petr Hess & Eva Hejdušková, spolupráce: 4+ měsíce

"Než jsem se rozhodla pro tenhle kurz, už jsem rok cvičila doma. Chtěla jsem mít nějakou referenci a feedback, protože sama nedokážu posoudit, jestli cvičím správně. Potěšil mě hlavně individuální přístup a podstata neurotréninku, o kterém asi hodně lidí neví, ale je to moc důležitá věc. Vnímání svého těla a pochopeni jeho fungování je nedílnou součástí zdravého životního stylu, nejenom cvičení samotné. Naučila jsem se taky důležitost dýchání při cvičení a mnoho dalších "vychytávek", které můžu uplatnit v běžném životě. Samotné cvičení pod dohledem profesionála je z mého pohledu hodně důležitá věc, pokud to člověk myslí se cvičením vážně a chce vidět výsledky. Doporučuji všem, kteří chtějí nějak začít, nemají moc zkušeností (tak jako já, byť cvičí doma), chtějí se cítit o 200% lépe, zkvalitnit si život a neví, jak a kde předně začít."

Andrea A.

trenér: Petr Hess, Eva Hejdušková, spolupráce: 3 měsíce

"Já a chodit do gymu? Tam mě asi nikdo nedostane. A mojí úžasné manželce se to podařilo! S Petrem cvičím skoro rok a jako nesportovec jsem měl spoustu předsudků, to ale všechno během pár měsíců zmizelo. Fyzička úplně někde jinde, zpevnění svalů, snížení počtu bolesti hlavy, odreagování se od dnešního uspěchanýho stylu života. To vše, v kombinaci s odborným a lidským přístupem, dělá pro mě Train Hard Gym místem, kam se vždy alespoň na chvíli rád vracím. I brutální antisportovec může najít své oblíbené místo
v posilovně."

Honza K.

trenér: Petr Hess, spolupráce: skoro rok :)

 "Deset lekcí uteklo jako nic a přesto mi daly dost. Martin věděl přesně co potřebuji a každý trénink mě posunul kousek dále. Ukázal mi základy na ty přidával těžší varianty. Celou dobu hlídal techniku a provedení cviků, k tomu ještě skvěle motivoval. Díky jeho přístupu má člověk chuť se posouvat a překonávat."

Jakub D.

trenér: Martin Neudek, spolupráce: 5 týdnů

"Bolest zad mě provázela 15 let. Už jsem si i myslela, že je to tak normální, že to k životu patří. Náhodou jsem přišla do Train Hard Gymu a poznala Petra! Mezi řečí jsem se zmínila o mém problému. Milé popovídání, rozebrání příčin, naučení nových jednoduchých (!) cviků - toho se mi dostalo. Přívětivá atmosféra ve fitku způsobila, že se sem vracím. Záda NEBOLÍ, cvičení se stává dopingem. Děkuji!!"

Veronika M.

trenér: Petr Hess & Eva Hejdušková, spolupráce: 3 měsíce

"Train Hard Gym, respektive kouče Petra, jsem vyhledal, abych posunul své sportovní výkony na další level. Na svoji silové stránce jsem pracoval sám, ale jelikož nemám tolik zkušeností, vyhledal jsem odbornou pomoc. Spolupracujeme zhruba půl roku a naše společná cesta započala již v rozjeté sezóně, takže jsme se do práce nemohli opřít na 100%, ale i tak se mi hned dostalo odborné péče. Letošní zimu teprve makáme na 100% a už teď můžu říci, že se cítím daleko lépe. Jednoznačně můžu Petra jako osobního kouče doporučit, líbí se mi jeho zápal a osobní přístup ke každému svěřenci."

Lukáš K.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 6+ měsíců

"Train Hard Gym jsem začala navštěvovat, protože jsem nenáviděla pohled do zrcadla. Po třech měsících vím, že nepotřebuji zrcadlo, abych byla spokojená. Děkuji Martinovi za profesionální a přitom citlivý přístup k mojí osobě. Děkuji Petrovi za to, co dokázal vybudovat."

Renata R.

trenér: Martin Neudek, spolupráce: 3+ měsíce

"Martin je skvělý trenér, byla jsem moc spokojená a díky němu vím, jak dál správně cvičit, dýchat a stravovat se. Děkuji, Martine. Celý tým je super a můžu jen doporučit. :) Léto může přijít!"

Jitka D.

trenér: Martin Neudek, spolupráce: 4 měsíce

"Petr je kouč v Train Hard Gymu kam již nějaký čas chodím. Po pozorování jeho práce s ostatními svěřenci jsem se rozhodl také vyzkoušet jeho služby. Nejprve jsme měli 2 osobní tréninky, kde mi ukázal a vysvětlil jak na dřep a mrtvý tah. Docela mi překopal dosavadní názor a celkovou techniku ale k mému překvapení to bylo velice pohodlné a okamžitě jsem se v těchto cvikách začal cítit lepší a silnější. Poté jsem si od něj nechal napsat tréninkový plán zaměřený na silovo-hypertrofický trénink 4xtýdně a nestačil jsem se divit, jak mi to sedlo. Tréninky byly hodně náročné ale zvládl jsem to uregenerovat. Za měsíc a půl jsem nabral na váze 1,5kg v pěkné kvalitě. Petra jako kouče mohu jedině doporučit. Jeho individuální přístup nemá chybu."

Štěpán K.

trenér: Petr Hess, spolupráce: 1 měsíc